Piszesz wiersze lub powieści, ale póki co chowasz je głęboko w szufladzie? Grasz na jakimś instrumencie i marzy Ci się występ na scenie dla szerszego grona słuchaczy? Malujesz, rysujesz, tworzysz grafiki, ale nie masz odwagi, żeby pokazać Twoje prace komukolwiek? Masz zmysł organizacyjny i chrapkę na spróbowaniu swoich sił przy realizacji profesjonalnej imprezy kulturalnej? Rzeźbisz, szyjesz, projektujesz ubrania, robisz na drutach, uprawiasz rękodzieło lub uwielbiasz robić zdjęcia? Masz zacięcie dziennikarskie i chętnie przeprowadzisz relację z jakiegoś wydarzenia artystycznego? Jesteś kinomaniakiem lub podróżujesz w odległe zakątki, marząc aby opowiedzieć o swoich odkryciach? Jesteś twórcą? Masz pomysł na realizację własnego projektu artystycznego?

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś/-aś TAK to prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Dom Kultury w Rybniku- Niedobczycach uruchamia Klub Kreatywnych Twórców Kultury!

Dla kogo ten Klub?
– Dla każdego, kto amatorsko lub profesjonalnie działa lub chciałby działać w kulturze
– Dla ludzi z pasją, zacięciem, talentem, chętnych do podzielenia się swoimi osiągnięciami lub doświadczeniami, niezależnie od wieku, płci i aktualnych doświadczeń czy osiągnięć
– Dla wszystkich, którzy chcą czerpać z doświadczeń innych osób, ale też dzielić się swoimi dokonaniami
– Dla tych, którzy są inspiracją lub jej poszukują
– Dla tych, co mają pomysł na własny projekt artystyczny i szukają pomocy oraz wsparcia przy jego realizacji
– Dla mieszkańców Niedobczyc, ale oczywiście również dla mieszkańców pozostałych dzielnic Rybnika a nawet miast ościennych

W jakiej formie Klub będzie działał?

W formie otwartych, nieodpłatnych spotkań przy kawie i herbacie, przebiegających w luźnej, twórczej atmosferze

Zapraszamy na pierwsze, pilotażowe spotkanie, które odbędzie się we wtorek 9 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 w Kawiarni Domu Kultury w Rybniku – Niedobczycach „na pięterku” przy ul. Barbary 23. Ze względów organizacyjno-logistycznych, prosimy o rezerwację miejsc poprzez zapisy telefoniczne w sekretariacie DK.

Zabierz z sobą koleżankę, siostrę, brata, kolegę, znajomego, sąsiada – razem raźniej! Pomożemy Ci wcielić w życie Twoje kulturalne koncepcje lub rozwinąć Twoje pasje!

Comments are closed.