Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej Pole Twórczego (W)Rażenia

Festiwal Pole Twórczego (W)Rażenia to festiwal poświęcony twórczości chrześcijańskiej, ale nie tylko. Rokrocznie na festiwalu występują artyści prezentujący różnorodne style muzyczne. Pojawiają się też, poza muzyką, inne formy twórczości jak na przykład teatr czy poezja. Do tej pory na festiwalowej scenie wystąpili: Tomasz Żółtko, Beata Bednarz, zespół Mate.o, EKS, Gabriela Gąsior & Holy Noiz, Piotr Płecha, Grzegorz Kloc, Not For Sale i wielu innych.

W tegorocznej edycji wystąpi zespół 12 Kamieni oraz Play&Pray.

Play&Pray to jeden z ciekawszych zespołów młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Prezentowany przez grupę repertuar to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej. Doskonałym uzupełnieniem strony instrumentalnej są dwa nastrojowe, damskie wokale. Grupa wykonuje w pełni autorski materiał z tekstami inspirowanymi Ewangelią. Poza popularyzowaniem wartości chrześcijańskich zespół stawia na rozrywkę na wysokim poziomie, spontaniczną modlitwę i angażowanie publiczności we wspólny śpiew.


12 kamieni to projekt lifestylowy, którego głównym celem jest przybliżenie odbiorcy Ewangelii w sposób zrozumiały i przystępny.
Zespół rozpoczął swoją działalność od wspólnych jamów pod nazwą Pray Session organizowanych przez projekt 12 kamieni. Wspólny feeling i niepowtarzalny klimat jaki panował na tamtych spotkaniach zaowocował coraz regularnymi próbami i przygotowaniem autorskich utworów. Tak przy projekcie 12 kamieni powstał zespół. Pod koniec 2016 roku wydał on płytę zatytułowaną „Znajdź Dobro”.
Muzycy wchodzący w skład zespołu to młode pokolenie trójmiejskiej sceny muzycznej. Ich brzmienie to mieszanka funky, soul i pop.

Zapraszamy w sobotę 27 października br, godz. 17.00

Bilety w cenie 20 zł, a w dniu koncertu 30 zł do nabycia w sekretariacie DK oraz na stronie biletyna.pl KUP BILET

Honorujemy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora.

Comments are closed.