Dzień Seniora „Pomyśl o mnie” – koncert poświęcony twórczości Anny German

UWAGA! Zamiana terminu koncertu z 30 września’18 na 28 października’18. Za utrudnienia przepraszamy!
Z okazji Dnia Seniora dnia 28 października o godz. 18.00 zapraszamy na koncert utworów Anny German „Pomyśl o mnie” – której życiorys i twórczość jest doskonale znana, zarówno starszej publiczności, jak i młodemu pokoleniu. A to zapewne za sprawą ponadczasowej muzyki, jak i tekstów piosenek, które zaskakują swoją aktualnością. Wspaniała artystka, której udało się zrobić międzynarodową karierę, laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą. Wokalistka z wielkim potencjałem. Odeszła za wcześnie… Na szczęście zostały po niej wspaniałe piosenki, które przybliżą Państwu:
Marzena Michalczyk – wokalistka estradowa i klasyczna, obdarzona ciepłym, lirycznym sopranem. W koncercie nie próbuje naśladować Anny German, ani jej głosu – jest sobą, Marzeną Michalczyk. A jednocześnie udaje się jej oddać ciepło i subtelność tych jakże klimatycznych piosenek.
 
Marcin Kurcz – młody, ale bardzo doświadczony pianista i aranżer, który zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz koncertując na scenach teatralnych, estradowych i plenerowych. Potrafi zagrać wszystko, a gra jak nikt!
Repertuar koncertu to m.in. takie utwory, jak:
 ”Nie żałuj” , „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła” , „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, a także dowcipne „Weź mnie jak kota w worku”.
Bilety w cenie 25 zł, a w dniu koncertu 30 zł do nabycia w sekretariacie DK oraz na stronie biletyna.pl KUP BILET
Honorujemy Rybnickie Karty Seniora oraz Karty Dużej Rodziny.

Comments are closed.