Radosne oczekiwanie… koncert świąteczno-adventowy

Wokalistka Maja Czyż pierwsze muzyczne kroki stawiała w dzieciństwie. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć i sukcesów w śpiewie solowym oraz z zespołem EDA, z którym brała udział w 11. edycji programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Śpiewa solo i z zespołami, ale też z orkiestrami czy big bandami.

Na scenie towarzyszy jej Paweł Gwóźdź. Paweł jest młodym pianistą po szkole muzycznej II stopnia, obecnie jest studentem jazzu na Akademii Muczycznej w Katowicach. Od dzieciństwa udziela się w różnych projektach muzycznych i występuje z wieloma artystami. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć zarówno w dziedzinie muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej.

Maja i Paweł mieli okazję grać wspólnie w różnych projektach muzycznych oraz big bandach, jednak w 2019 roku stworzyli duet. Na ich kocertach można usłyszeć muzykę rozrywkową i jazzową często w niebanalnych aranżacjach.

Rav Kozik, Rafał Kozik, jest m.in. laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA. W 2022 roku wystartował w telewizyjnym show „The Voice of Poland”, emitowanym w TVP2. Znalazł się w dwunastce najlepszych wokalistów tego programu, a w ścisłym finale zajął trzecie miejsce. W sezonie 2021/2022 współpracował z Miejską Orkiestrą Dętą „Rybnik” przy realizacji cyklu koncertów świąteczno-noworocznych w rybnickich kościołach. 6 marca 2022 r. w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach wystąpił w koncercie „RaV Kozik i przyjaciele”, na który zastąpił wokalistów z programu „The Voice of Poland” oraz muzyków z regionu.
Rafał Kozik pochodzi z Rybnika, mieszka w Niedobczycach. Jest ambasadorem miasta i dzielnicy, często publicznie podkreśla miejsce swojego pochodzenia.
Wokaliście towarzyszyć będzie Dawid Przybyło, student klasy fortepianu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursów pianistycznych, miłośnik muzyki poważnej, rozrywkowej oraz poezji. Jest współzałożycielem stowarzyszenia „Afidare Musicae”, które tworzy z przyjaciółmi.

Zapraszamy na koncert 15 grudnia na naszej sali widowiskowej o godzinie 18:00

bilety dostępne TUTAJ 

Comments are closed.

Skip to content