Od wtorku 6 czerwca zapraszamy na pierwsze zajęcia jogi powięziowej. 

Joga powięziowa powstała z połączenia wiedzy na temat rollfingu, fizjoterapii, doświadczenia, pracy z ludźmi oraz klasycznych asan hatha jogi.Jest to odmiana praktyki inspirowana nauczaniem Vandy Scaravelli. Podstawą jest uziemienie, oddech i odpuszczenie, uważność i techniki pracy z powięzią mięśniowo-powiąziową.

Łączę naukę odczuwania grawitacji z równym i uważnym oddechem aby ciało mogło odpuścić zbędne napięcie, odnaleźć wygodę w pozycji, dzięki temu stajesz się bliżej swej najgłębszej warstwy. To jest ta część nas, która rozpoznana prowadzi nas wprost do bardziej satysfakcjonującego życia.

Bogumiła Moskwa – jestem absolwentką studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, kierunek: „Joga w profilaktyce i terapii” pod kierunkiem Marii Puls. Praktykuję jogę od 2011 roku, uczę od 2015 roku, regularnie uczestniczę w warsztatach pogłębionej praktyki i seminariach w celu doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

Od ukończenia studiów w 2015 roku gromadzę doświadczenie zawodowe prowadząc regularnie, otwarte zajęcia dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia i poprawą jego jakości poprzez m.in lepszy kontakt z ciałem. W 2018 roku ukończyłam szkolenie nauczycielskie jogi powięziowej pod kierunkiem Wojciecha Karczmarzyka w Krakowie.

Altualnie w trakcie II stopina szkolenia.

Zajęcia odbędą się na sali baletowej DK o godzinie 19:15. 
Koszt 30 zł za jedno wejście lub 100 zł karnet 4 wejścia. 
Zapisy u instruktora w dniu zajęć.

Ilość miejsc ograniczona. 

Zapraszamy

Comments are closed.

Skip to content