1
Gru

„NIEDOBCZYCKI KRYMINAŁ” WYNIKI KONKURSU

 Rozstrzygnęliśmy konkurs literacki na opowiadanie o tematyce kryminalnej „Niedobczycki Kryminał”. Otrzymaliśmy 43 prace autorów z całej Polski. Jury w składzie:        Stanisława Adamek – dyrektorka Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku        Joanna Duda – polonistka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Rybniku        Dagmara Szojer – absolwentka filologii romańskiej, mól książkowy,

Czytaj więcej

30
Lis

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ferie zimowe!  Od 12 do 19 lutego 2022 roku będziemy szkolić się pod okiem najlepszych instruktorów nart i snowboardu. Zajęcia będą odbywały się codziennie po 4 godziny z przerwą na przekąskę i herbatę. Dodatkowo codziennie uczestnicy będą mieli zajęcia na hali sportowej, jeden wyjazd na basen / aqua park w Kudowie Zdroju.

Czytaj więcej

23
Lis

FIT PORANEK

Tradycyjna, środowa gimnastyka dla seniorów z trenerką Anią Demel tym razem (1 grudnia 2021) zostanie wzbogacona o spotkanie poświęcone zdrowiu, podczas którego dowiecie się w jaki sposób można wzmocnić odporność, poprawić ruchliwość stawów, wyeliminować różne dolegliwości za pomocą naturalnych sił tkwiących w ekstraktach roślinnych i wyciągach z ziół… Degustacja żywności funkcjonalnej dopełni całości… Coś dla ciała i coś dla ducha!!!

Czytaj więcej

10
Lis

TURNIOKI – koncert przeniesiony!

UWAGA KONCERT PRZENIESIONY NA WIOSNĘ!   Turnioki – zespół folkowo – rockowy, który nieprzerwanie koncertuje od 2000 roku. Dorobek grupy to zagranych ponad 1200 koncertów w kraju i za granicą (Indie, Meksyk, Niemcy, Belgia, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry), oraz wydane Albumy płytowe” „Bycek”, „Ciupaga”, „Folk atak” (poprzedzona singlem „Hej Janicku”), „Piyrwso gwiozdka”, „Na to Boze Narodzyniy”, jak również uczestnictwo w

Czytaj więcej

10
Lis

Mikołaj w Domu Kultury

Serdecznie zapraszamy dzieci do 10 lat na spotkanie z Mikołajem! Planujemy wyjątkowe przedstawienie mikołajkowe, wręczanie specjalnie przygotowanych paczek oraz wspólną zabawę na koniec!   Całość może potrwać około 90 min.  ZAPRASZAMY! bilety w cenie 50 zł dostępne na stronie https://bilety.io/gc5WN rodzice towarzyszący swoim pociechom nie muszą posiadać biletu.

Skip to content